INSUMED produkty

INSUMED produkty

INSUMED produkty pre osoby s nadváhou a diabetikov s nadváhou, pre osoby s nedostatočnou výživou a športovcov

Jednou zo základných podmienok terapeutických koncepcií INSUMED je konzumácia výživových doplnkov INSUMED. Výrobcom a predajcom výživových doplnkov je nemecká spoločnosť INSUMED. Výroba produktov prebieha v súlade s najprísnejšími hygienickými predpismi a je sprevádzaná pravidelnými laboratórnymi kontrolami.
Vynikajúca nemecká kvalita je zárukou toho, že produktový rad Trinkmahlzeit je uvádzaný do predaja v zmysle prísnych zdravotných registračných zákonov Nemecka a EÚ.

Kvalita

 

Produkty INSUMED sú vyvíjané s pomocou lekárov, výskumných pracovníkov, odborníkov na výživu a farmaceutov s využitím najnovších výsledkov medzinárodného výskumu v praxi.

Vývoj INSUMED produktov a zostavovania ich zloženia sa vykonáva v spolupráci lekárov, výskumníkov, výživových špecialistovi a lekárnikov s využitím praktického uplatňovania najnovších medzinárodných výsledkov výskumu. Nové poznatky sú zakomponované do receptúr výrobkov, a preto sa ich zloženie roky aktualizuje a optimalizuje. Od roku 2004 zloženie produktov prešlo vývojom takmer každý rok. V prípade TrinkMahlzeitu, ktoré boli určené na špeciálne lekárske účely a sú zahrnuté do kategórie potravín na špeciálne lekárske účely podľa nových právnych predpisov EÚ, sa to odzrkadľuje v registráciách v súlade s predpismi v (OÉTI) – maďarský inštitút výživy a neskôr v registráciách OGYÉI – Maďarský Národný ústav farmácie a bezpečnosti potravín.Všetky zmeny v zložení spôsobili zmenu štítkov, zmena štítku v prvom kole zaviazala INSUMED k novej registrácii u nemeckých orgánov, na základe ktorej sa registrácia uskutočnila aj u maďarských orgánov. 

Medzi produktmi INSUMED sú potraviny podľa nových predpisov EÚ, sú to bielkovinové koncentráty, polievky a mobilné plátky. Napriek klasifikácii EÚ ako potravina, výrobné a kvalitatívne podmienky sa zhodujú s výrobnými podmienkami potravín Trinkmahlzeit určených na špeciálne lekárske účely.

Zoznam produktov registrovaných OGYÉI (Maďarský Národný ústav farmácie a bezpečnosti potravín) 2019 >>

 

Zloženie

INSUMED distribuuje produkty, ktoré majú nízky glykemický index v porovnaní s inými potravinami.

Potraviny Trinkmahlzeit určené na špeciálne lekárske účely navyše spôsobujú dlhotrvajúci pocit sýtosti vďaka vysokému obsahu vlákniny v strave. Majú nízky obsah kalórií. Všeobecne sú všetky produkty špeciálne vyvinuté pre pacientov s nadváhou na doplnenie redukčnej stravy, berúc do úvahy nízku glykemickú záťaž alebo index. Na základe medzinárodných pokynov pre liečbu ľudí s nadváhou bol stanovený obsah špeciálnych výživných látok, vitamínov a stopových prvkov. Na základe medzinárodných odporúčaní pre liečbu ľudí s nadváhou bol stanovený obsah špeciálnych výživných látok, vitamínov a stopových prvkov.

Sú také produkty – skupina produktov BESTFORM – ktorých zloženie podporuje prísun výživných látok pre podvyživených, a produkty, ktoré podporujú výživu s kontrolovanou hmotnosťou – a to sú polievky a mobilné plátky.
INSUMED produkty – zoznam alergénov

INSUMED produkty – zoznam alergénov >>

TRINKMAHLZEIT

INSUMED Trinkmahlzeit

Trinkmahlzeit produkty v rôznych príchutiach sú špeciálne – na medicínske účely vyrobené – práškové výživové doplnky. Na čiastočnú výživu určené špeciálne -na lekárske účely vyrobené -potraviny (doplnková- vyvážená diéta) na doplnenie výživovej liečby obezity a akýchkoľvek sprievodných kachexií alebo sarkopénie – stravou stanovenou INSUMED poradcom.

Je možné ich konzumovať iba podľa presných pokynov INSUMED poradcu a s pravidelným kontrolovaním. Počet denných dávok, určuje váš INSUMED poradca.

Nemôže byť použitý ako výlučný zdroj živín. Individuálne INSUMED výživové pokyny umožňujú telu počas diéty získať potrebné množstvo bielkovín, vitamínov, makro a mikroživín, vlákniny, ktoré sú nevyhnutné pre jeho normálne fungovanie.

INSUMED Trinkmahlzeit špeciálny – na medicínske účely vyrobený – práškový výživový doplnok umožňuje, aby ľudia, ktorí dodržiavajú diétu, dlhodobo mohli pokračovať v nízkotučnom stravovaní sa s vyváženým obsahom bielkovín a sacharidov, s bohatým obsahom vláknin.

Trinkmahlzeit má niekoľko príchutí: prírodná, vanilková, čokoládová, jahoda-rebarbora, karamelová, káva latte.

 

INSUMED Trinkmahlzeit BASIC

Produkty určené na špeciálne lekárske účely Trinkmahlzeit obsahujú viacero kombinácií bielkovín, obsahujú málo tuku a sacharidov, okrem toho obsahujú vitamíny, minerály a rozpustnú vlákninu nutriozu.

Zloženie je možné si stiahnuť vo formáte PDF

Neutrálna príchuť „PUR“
Vanilková príchuť
Čokoládová príchuť
Jahodovo-rebarborová príchuť

 

INSUMED Trinkmahlzeit BASIC PLUS

Zloženie bielkovín BASIC a BASIC PLUS je podobné, ale BASIC PLUS má nižší obsah sacharidov a vyšší obsah vlákniny ako BASIC.

Zloženie je možné si stiahnuť vo formáte PDF

Karamelová príchuť
Káva Latté príchuť

INSUMED Trinkmahlzeit Vegan

INSUMED Trinkmahlzeit Vegan

Vegánsky Trinkmahlzeit s príchuťou vanilky je bezlaktózový a bezlepkový.

Zloženie je možné si stiahnuť vo formáte PDF

Vegánska vanilková príchuť

INSUMED Trinkmahlzeit Vegan bez sóje

INSUMED Trinkmahlzeit Vegan bez sóje

INSUMED Thrinkmahlzeit VEGAN bez sóje je vyrobený z hrachového, slnečnicového, tekvicového a mandľového proteínu a je bezlaktózový a bezlepkový. Veľmi dobrá alternatíva pre vegánov.

Zloženie je možné stiahnuť vo formáte PDF

Vegánske bez sóje s príchuťou vanilky

 

BESTFORM

INSUMED Bestform Protein shake

BESTFORM Bielkovinový koncentrát obsahujúci šesť zložiek bielkovín S L-karnitínom, L-glutamínom, aminokyselinami s prirodzene rozvetveným reťazcom (BCAA), vitamínmi, minerálmi a sladidlami, ktoré zmierňujú príznaky diéty s nedostatkom bielkovín. 100 g Bestformu obsahuje 85 g bielkovín.
Odporúča sa ako doplnok k diétnej liečbe nedostatku bielkovín, sarkopénie a katabolických stavov bez ohľadu na vek. Môže pomôcť znížiť nedostatok bielkovín u všetkých vekových kategórií.

100 g bezgluténového a bezlepkového BESTFORMu Vegan obsahuje 78 gramov rôznych rastlinných bielkovín a má biologickú dostupnosť 140.

Zloženie je možné stiahnuť vo formáte PDF

BESTFORM Vanilková príchuť 
BESTFORM Čokoládová príchuť 
BESTFORM Vegánska vanilková príchuť 

INSUMED TYČINKY

mobilné tyčinky INSUMED

K uľahčeniu diéty INSUMED vyrába a distribuuje aj také potraviny, ktoré podporujú stravovanie s kontrolou telesnej hmotnosti, takéto sú mobilné tyčinky INSUMED.
Sú dostupné v troch príchutiach, tyčinka s príchuťou citrón – tvaroh obsahuje 18 g bielkovín, a príchuť vanilka – lieskový oriešok 11 g bielkovín.

Zloženie je možné si stiahnuť vo formáte PDF

BESTFORM proteínová tyčinka citrón -tvaroh príchuť
BESTFORM proteínová tyčinka vanilka – lieskových oriešok príchuť

INSUMED POLIEVKY

INSUMED polievky

K uľahčeniu diéty sú určené polievky INSUMED, ktoré podporujú stravovanie s kontrolou telesnej hmotnosti a môžu pomôcť po diéte v udržaní a podpore dosiahnutej telesnej hmotnosti.

Zloženie je možné si stiahnuť vo formáte PDF

Balance bouillon vývar

Prihlásiť sa na odber noviniek

Čo sa stane, ak sa tu zaregistrujete?
Dostanete celoštátne novinky a informačné materiály, alebo môžete kontaktovať INSUMED lekárov.
Ďakujeme, že ste sa k nám pridali!

INSUMED produkty